Pickles

 

Pickles jsme začali vyrábět a nabízet díky několikaletým zkušenostem s výrobou kimchi. Chceme Pickles nabídnout jako alternativu Kimchi především pro ty, kterým vadí pálivost kimchi, případně i jeho specifická chuť. Jestliže je pro naše Kimchi charakteristická "chuťová barevnost, pestrost a nadčasovost", Pickles by se dalo charkterizovat slovy "jednoduchost a tradice".
 
Pro naše Pickles platí to, co uvádíme i pro naše Kimchi: "Živá potravina" (nekonzervováno tepelně, ani přidáním žádných stabilizačních doplňků, tedy ani octa). Neobsahuje lepek.
 
Pickles - obecné vlastnosti, citujeme z dostupných zdrojů: "Kvašená zelenina obsahuje množství hodnotných bioaktivních látek - bakterie kyseliny mléčné, vitaminy skupiny B, vitaminy C a K, dále pak draslík, hořčík, fluor a enzymy. Umožňuje odstranit únavu, zlepšuje obranyschopnost organismu a zvyšuje odolnost proti stresu. Dále aktivuje imunitní systém v obraně před viry a bakteriemi, posiluje organismus proti infekcím. Podporuje tvorbu krve a hormonů. Snižuje také vysoké hodnoty krevního tlaku a zároveň aktivuje funkci střev a vylučování toxických látek".
 
Z tohoto sortimentu vyrábíme a nabízíme na trh:
 
PICKLES S ČERVENOU ŘEPOU, JEMNÉ (nepálivé a nekořeněné).
Složení: Červená řepa, pekingské zelí, cibule, mořská sůl, přírodní koření (zázvor).
Produkt nabízíme ve sklenici s obsahem 480 g nebo v ekonomickém balení - plastovém kyblíku 1 kg (stejně jako kimchi).

 

PICKLES S HLÍVOU A KURKUMOU, JEMNÉ (nepálivé a nekořeněné).
Složení: Pekingské zelí, hlíva ústřičná (100% CZ), mrkev, mořská sůl, kurkuma..
Produkt nabízíme ve sklenici s obsahem 450 g nebo v ekonomickém balení - plastovém kyblíku 1 kg (stejně jako kimchi).

 

Další produkty z řady PICKLES v současnosti testujeme a připravujeme na trh.